תקנון האתר

אנו מתחייבים לשמור על פרטיות הלקוחות אשר משתמשים באתר זה.

כל מידע שיינתן באתר זה ע”י הלקוחות ישמר במערכת ולא יעשה בו כל שימוש מלבד הנתונים הדרושים לפעילות באתר. מערכת האתר הינה מאובטחת בצורה המאפשרת מסירת פרטים אישים ללא חשש.

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים על כל התכנים המופיעים באתר זה, כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות טקסטים, תמונות, גרפיקה, עיצוב, אייקונים, סימני מסחר, סימני לוגו, וכן עריכתם והצגתם של אלה, הינם בבעלות בלעדית של דיקלה לאור.

מדיניות האתר לגבי החזר מוצרים כפופה לתקנות המועצה הישראלית לצרכנות.

המחירים המופיעים באתר כוללים מע”מ כחוק.

המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

הרכישות יבוצעו בפועל רק לאחר אישור כרטיס האשראי.

אספקת המוצר או השירות יחל רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוק חיובי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל”רכישה מרחוק” או “רכישה טלפונית” ואו “עסקת אינטרנט”.

הקונה רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות תקנות הגנת הצרכן התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות שהותקנו על פיו.

לפי החוק, צרכן אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר. הסיבה לכך הנה שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל, במידה שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
לא תהיה אפשרות ביטול או קבלת החזר על הספר לאחר שליחתו.

במקרה של פגם במוצר, ניתן ליצור קשר ולקבל מוצר חלופי ותקין.

לגולש או ללקוח לא תהא תביעה מכל סוג שהוא כלפי האתר שתהא מעבר לסכום רכישת המוצר או מוצרים באתר בפועל. הצדדים מסכימים כי סכום הרכישה יהווה את הסכום המרבי עליו יידונו הצדדים אם בהסכמה ואו במידה ויהא ויכוח או תביעה בין הצדדים.

בביטול עסקה ולאחר שהמוצר סופק ללקוח, חלה חובת החזרת המוצר באופן פיזי אל הסטודיו שנמצא בגבעת יואב, רמת הגולן. המוצר צריך להיות שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא וזאת מבלי שנעשה בו שימוש.

המוצרים ישלחו למזמין בתוך 7 ימי עסקים. ניתן לבצע איסוף עצמי ולא לשלם דמי משלוח וזאת בתיאום מראש.

מוצרים שיוזמנו במשלוח רגיל ישולחו על ידי חברת השילוח מטעם האתר לביתו של הקונה או הלקוח. אם חברת משלוח מטעם האתר איננה יכולה להגיע לכתובת מסוימת או ישוב מרוחק אליו חברת השילוח איננה מגיעה אזי השילוח יבוטל. הגולש יקבל הודעה מהאתר ויגדיר כיצד יבקש לקבל את המוצר.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר. היה והמוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהקונה יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותתיר ללקוח לפתוח את החבילה בטרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

וובטופוס – דיקלה לאור, לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות שביתות, השבתות וכיוצ”ב.

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת ברכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.